Łóżko medyczne dla kobiet

Łóżko medyczne dla kobiet

Wielofunkcyjne elektryczne łóżko medyczne służy głównie do leczenia, ratowania i przeładunku na oddziale intensywnej opieki szpitalnej (OIT) i oddziale ogólnym.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Wielofunkcyjne elektryczne łóżko medyczne składa się z głowicy łóżka ABS, poręczy ABS, deski łóżka, ramy łóżka, ramy łóżka, linki do podnoszenia, elektrycznego siłownika liniowego, sterownika, koła uniwersalnego i innych głównych elementów.Szczegóły Produktu

ajust home disabled medical bed.jpg

Kółka są wykonane z cichego uniwersalnego koła ze stali nierdzewnej oraz z 4-kołowych hamulców, które są stabilne, niezawodne i piękne.


ajust home ultralight medical bed.jpg

Zagłówek i koniec łóżka są wykonane ze stali nierdzewnej, a wygląd jest piękny, a załadunek i rozładunek jest bezpłatny.

ajust home comfortable medical bed.jpg

Powierzchnię złoża poddaje się trawieniu i fosforanowaniu w sprayu elektrostatycznym, a wygląd jest piękny.

ajust home lekki medyczny bed.jpgPoręcz to koreański składany, wykonany ze stopu aluminium, składany sztyft.


ajust home single function medical bed.jpg

Rama łóżka jest spawana podwójną warstwą wysokiej jakości stali. Powierzchnia łóżka przyjmuje popularną strukturę siatki, która jest oddychająca i trwała.


Specyfikacja producenta

72@97~N7CF0L}QK9{4PUBVN.png


informacje o firmie

Głównymi produktami firmy są: wózek medyczny, wózek inwalidzki, wózek inwalidzki, szpitalny wózek inwalidzki i inne produkty medyczne. Nasza firma jest kluczową jednostką ochrony w Tianjin City i została wysoko ceniona przez liderów z różnych dziedzin życia. Produkty marki zostały wyeksportowane do ponad 20 krajów i regionów. Meadst dysponuje nie tylko niezależnym zespołem badawczo-rozwojowym, ale także pewną liczbą dojrzałych patentów i współpracuje z wieloma uczelniami wyższymi, aby opracowywać i aktualizować produkty. Firma ustanowiła kompletny system kontroli jakości produktów i przeszła certyfikację systemu jakości ISO9001 oraz certyfikat systemu jakości urządzeń medycznych ISO13485.

Edycja bezpiecznych środków ostrożności

1. Przed użyciem wielofunkcyjnego elektrycznego łóżka medycznego należy najpierw sprawdzić, czy przewód zasilający jest dobrze podłączony. Czy kabel kontrolera jest niezawodny?

2. Drutu i kabla zasilającego siłownika liniowego kontrolera nie należy umieszczać między łącznikiem podnoszącym a ramą górnego i dolnego łóżka, aby zapobiec rozcięciu drutów, powodując wypadki przy sprzęcie osobistym.

3. Po podniesieniu panelu tylnego pacjent leży na panelu i nie może go wprowadzić.

4, ludzie nie mogą stać na łóżku, aby skakać, gdy tablica unosi się, ludzie siedzą na tablicy i stanąć na panelu łóżku, nie wolno jej realizować.

5. Po hamulcu uniwersalnym nie można naciskać i przesuwać. Można go przesunąć tylko po zwolnieniu hamulca.


FAQ

Q1. Czy oferujecie gwarancję na elektryczny wózek inwalidzki?
Odp .: 36 miesięcy w przypadku ramy wózka inwalidzkiego, 12 miesięcy w przypadku silnika bezszczotkowego, akumulatora litowego, sterownika joysticka i innych części.


Q2. Czy masz certyfikaty elektrycznego wózka inwalidzkiego?
Odp .: Tak, CE, FDA jest zatwierdzona dla naszego elektrycznego wózka inwalidzkiego, szczególnie mamy większe doświadczenie w eksporcie do Europy i Stanów Zjednoczonych.


Q3. Płatność i przesyłka?
Odp .: Akceptujemy: L / C, T / T, Paypal, WESTERN UNION, MasterCard i Visa, FOB, CIF, DDU i inne.

 


Hot Tags: łóżko medyczne opieki pielęgniarki, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanie, najlepsze

Zapytanie

You Might Also Like