Szpital ogólny Łóżka medyczne

Szpital ogólny Łóżka medyczne

korba ręczna Łóżko medyczne szpitalne na sprzedaż Dobra jakość widoczna. Wysokiej jakości stalowa i siatkowa struktura wzmacniająca jest bardziej jędrna, trwalsza i wytrzymała. Ściany boczne ABS i wzmocniona aluminiowa poręcz, robimy tylko wysokiej jakości łóżka medyczne i dbamy o każdego użytkownika.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Instrukcja obsługi pojedynczego korby Ogólne łóżko medyczne szpitalne do sprzedaży

Widać dobrą jakość. Wysokiej jakości stalowa i siatkowa struktura wzmacniająca jest bardziej jędrna, trwalsza i wytrzymała. Ściany boczne ABS i wzmocniona aluminiowa poręcz, robimy tylko wysokiej jakości łóżka medyczne i dbamy o każdego użytkownika.

Ogólny szpital ultralekki medyczny łóżko .png

Opis produktu: szczegółowe informacje: rozmiar zewnętrzny: 2050 x 900 x 550 (długie x szerokie x łóżko wysokie) łóżko ze spawania stali wysokiej częstotliwości

Formowanie, rozsądna struktura, wytrzymałe, natrysk powierzchniowy. Odpowiedni dla pacjentów w podeszłym wieku, którzy nie mogą wstać z łóżka lub niewygodne wydostać się z łóżka.

Zapewnij im leczenie, odpoczynek i codzienną opiekę, aby poprawić poziom opieki, poprawić pacjenta.

Jakość życia, szczególnie odpowiednia dla rodzin, środowiskowych instytucji opieki medycznej, domów opieki, szpitali geriatrycznych.

Szpital ogólny lekki lekki beds.png

Dwukierunkowe urządzenie chroniące przed zakłóceniami ma plastikową osłonę na nogę z nogą łóżka.

Łóżko może być produkowane w temperaturze 0 - 80 stopni w łóżku medycznym. Stół, rama infuzyjna, koło nożne, poręcz, głowa łóżka ABS mogą być dodawane zgodnie z potrzebami.

Specjalny producent łóżek medycznych produkuje, może zwiększyć tabelę, ramę infuzyjną, koło nożne, poręcz, głowicę ABS. Potrzebuje specjalnego materaca.


Funkcja łóżka szpitalnego

1) Podwójny ręczny system korbowy

2) ABS łoża łóżka, 6 aluminiowych prętów ogrodzenie może iść w górę iw dół.

3) 4szt miękkie zderzaki zderzeniowe

4) akcesoria: uniwersalne kółka 5 "(2 szt. Z hamulcem, 2szt. Bez hamulca), 2szt. Haczyki na mocz, 6szt. Kropelki IV

5) Zintegrowana ramka do stemplowania i poddana natryskowi elektrostatycznemu, przeciwdziałająca starzeniu i antykorozyjna

6) Maksymalne obciążenie: 280 kg

7) Został oceniony i jest zgodny ze standardami ISO13485: 2003

通用 图 1 (2) .jpg

通用 图 1 (1) .jpg


Korzyść:

1. Low MOQ: Bardzo dobrze może spełnić twoje działania promocyjne.

2.OEM akceptowane: Możemy produkować każdy twój projekt.

3. Dobra usługa: traktujemy klientów jak przyjaciół.

4. Dobra jakość: Mamy ścisły system kontroli jakości. Dobra reputacja na rynku.

5. Szybka i niedroga dostawa: Mamy duże zniżki od spedytora (długa umowa).


Zamów przewodnik po przewodniku

Ogólne informacje o zamówieniu

Jesteśmy dumni z naszej pracy i szerokiej gamy produktów, które oferujemy. Posiadamy doświadczenie w obsłudze rynku Ameryki Południowej, rynku europejskiego, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Proszę pamiętać, że nasze czasy realizacji produkcji zależą od konkretnych pozycji i ilości sztuk. Nasz sukces opiera się na naszej wiedzy na temat wymagań i charakteru terminów promocyjnych i marketingowych. Dlatego zawsze zapewniamy, że każde zamówienie jest dostarczane na czas.


Podanie:

Widać dobrą jakość. Wysokiej jakości stalowa i siatkowa struktura wzmacniająca jest bardziej jędrna, trwalsza i wytrzymała. Ściany boczne ABS i wzmocniona aluminiowa poręcz, robimy tylko wysokiej jakości łóżka medyczne i dbamy o każdego użytkownika.

通用 图 - 轮椅 .png


Nasze usługi:

Ciesz się naszą kompleksową obsługą
Zapewniamy dokumentacje celne, logistykę wysyłkową, ubezpieczenia, kontrole jakości, formularz A, certyfikaty typu E oraz gwarancje na produkty.

Możliwość OEM / ODM

Mamy możliwość zaprojektowania i wyprodukowania szerokiej gamy nowych przedmiotów zgodnie z wymaganiami kupujących.

Przedmioty jakościowe z gwarancją
Wszystkie dostarczane przez nas produkty posiadają aprobatę CE i ISO 13485. Zapewniamy także roczną gwarancję na większość naszych produktów.

Skontaktuj się z nami już dziś
Przejrzyj nasz salon produktów, aby dowiedzieć się, co mamy dla Ciebie


Aby dowiedzieć się więcej, wyślij nam dzisiaj e-mail, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin.Hot Tags: szpitalne ogólne łóżka medyczne, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanie, najlepsze

Zapytanie

You Might Also Like