Ręczne łóżko szpitalne dla osób starszych

Łóżko szpitalne z podwójną funkcją head Głowica łóżka ABS, ogon łóżka, piękny, łatwy w montażu. Wykrawanie powierzchni łóżka, natryskiwanie elektrostatyczne powierzchni, piękne i trwałe.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu


Specyfikacja produktu:

Double Function manual hospital disabled bed


* wysokiej jakości plastik ABS medyczny (PP) typu cios * 1 para.

* pogrubiony i rozszerzony materiał ze stopu aluminium * 1 para.

* bezszumowe niezależne kółka hamujące * 4 szt

* trwała składana korba ze stali nierdzewnej * 2 szt

* gruba stalowa mocna i bezpieczna rama * 1 zestaw

* nad zapadającą się stalową szafą ze stali walcowanej na zimno * 1 szt


Szczegóły Produktu:

Double Function manual supplies hospital bed

Profesjonalne przetwarzanie, duża ładowność

Stal walcowana na zimno o wysokiej długości stosowana do desek

Double Function manual hospital lightweight bed

Okrągła rama oparcia, zagłówek połączony z okrągłym hakiem, trwały i elegancki.

Kąty łóżka przyjmują kształt łuku, chronią użytkownika od zera

Double Function manual hospital ultralight  bed

Każda dioda łóżka przyjmuje niezależne kółko blokujące wyciszenie hamulca

Niezależny hamulec

Różnica między łóżkiem opieki medycznej a łóżkiem opieki domowej

Nie jest łatwo mieć starca, a zwłaszcza starca, który musi być zawsze przy nim. Tak wiele osób wybiera łóżko opieki domowej, ale wielu użytkowników zapyta nas, kiedy dokonają zakupu, o różnicę między łóżkiem opieki medycznej a łóżkiem opieki domowej. Poniżej Xiaobian zapozna Cię z pewną wiedzą na temat łóżek opieki domowej i łóżek medycznych, mając nadzieję, że ci pomogą. Ponieważ łóżko pielęgnacyjne jest produktem pielęgnacyjnym, który stał się coraz bardziej znany w ostatnich latach.

Zgodnie z różnymi funkcjami sparaliżowane łóżko do opieki nad pacjentem można podzielić na elektryczne łóżko do opieki, ręczne łóżko do opieki, wielofunkcyjne łóżko do opieki itp. W zależności od różnych miejsc użytkowania łóżko do opieki jest podzielone na łóżko do opieki domowej i łóżko opieki medycznej. Łóżka medyczne są najważniejszym rynkiem dla producentów tradycyjnych łóżek pielęgnacyjnych, ale pod ogólną tendencją rozwoju gospodarczego szerokie perspektywy łóżek domowych są również zaniepokojone przez producentów łóżek pielęgnacyjnych. Łóżka do opieki domowej i łóżka do opieki medycznej różnią się konstrukcją i działają jako różne produkty do łóżek pielęgnacyjnych.

Różnimy się funkcjonalnością łóżek do łóżek domowych i łóżek medycznych. Łóżko opieki medycznej jest produktem łóżka pielęgnacyjnego stosowanym w szpitalach i innych miejscach, a stopień zgodności struktury i funkcji jest bardzo wysoki, a wymagania personalizacyjne łóżka opieki są stosunkowo niewielkie. Jednak łóżka opieki domowej nie są. Łóżka opieki domowej są w większości zapewnione dla klientów indywidualnych. Różni użytkownicy domowi mają różne wymagania dotyczące łóżek do opieki domowej. Natomiast spersonalizowane funkcje łóżek opiekuńczych są bardziej zaniepokojone. Istnieją różnice w działaniu między łóżkami do łóżek domowych i medycznych. Pielęgniarki, opiekunowie i inni specjaliści w wielu szpitalach korzystających z łóżek medycznych są zaznajomieni z funkcją i działaniem łóżka pielęgnacyjnego i mogą dostosować się do złożonych wymagań użytkowania łóżka pielęgnacyjnego. Ale łóżka opieki domowej nie są. Użytkownicy łóżek opieki domowej nie są profesjonalistami i trudniej jest stosować złożone łóżka opieki jako osoba, która nie była narażona na przemysł opieki.


Kontakt:

E-mail: tina@tianjinlinkang.com

Whatsapp: + 0086-15102293459

Wechat: 0086 15102293459  

Każdy zainteresowany wózek inwalidzki, zapraszamy do kontaktu

Hot Tags: ręczne łóżko szpitalne dla osób starszych, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanio, najlepiej

Zapytanie

You Might Also Like