Tani szpital przy łóżku nocnym Podwójny szpital na biegunach Łóżko medyczne dla niepełnosprawnych Łóżko rehabilitacyjne z podwójną kołyską dla domu opieki

Tani szpital przy łóżku nocnym Podwójny szpital na biegunach Łóżko medyczne dla niepełnosprawnych Łóżko rehabilitacyjne z podwójną kołyską dla domu opieki

Tanie łóżko nocne z podwójnym kołyszącym się łóżkiem dla niepełnosprawnych Łóżko szpitalne Dobrej jakości widać. Wysokiej jakości stalowa i siatkowa struktura wzmacniająca jest bardziej jędrna, trwalsza i wytrzymała. Ściany boczne ABS i wzmocniona aluminiowa poręcz, robimy tylko wysokiej jakości łóżka medyczne i dbamy o każdego użytkownika.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Szczegóły Produktu:

 Nocna podwójna kołyska Nursing disabled bed.png

Materiał:

Płyta głowicy / stopy ABS, odpinana

Szyna boczna ze stopu aluminium 2szt
Platforma perforowana MS z otworem wentylacyjnym
Składana korba, aby nie wystawać na zewnątrz
Wytrzymałe kółka - bezgłośne

Inne opcjonalne urządzenia: materac, stół jadalny

Łóżko podwójne kołyszące ultralekkie łóżko.png


Funkcje:

1. Bedstead wykonany jest z metalowego lakieru do pieczenia w piecu węglowym, stosowanym do ochrony przed kurzem, zaawansowanego antybiotyku malowanego proszkowo

2. Zdejmowana przyłóżka i konik. Z systemem blokowania typu "catach", łatwym do odłączenia w celu ratowania, specjalnej pielęgnacji, bezpiecznego przemieszczania pacjentów.

Nocne podwójne kołyszące się lekkie łóżko do karmienia.png

3. Opcjonalna poręcz składana ze stopu aluminium

4. Panel łóżka składa się z jednostopniowej stali walcowanej na zimno o doskonałych właściwościach przeciwpoślizgowych i przepuszczalności powietrza.

88

Specyfikacja produktu:

1. rozmiar kształtu: 2080 * 960 * 550 mm, rozmiar łóżka: 1960 * 900 mm.

2. arkusze: utworzone przez walcowaną na zimno blachę stalową, koniec łóżka: surowiec ABS.

3. Koreański stół typu flip, wykorzystujący rurkę ze stali nierdzewnej i zaawansowany kompozyt ABS.

4. pięć składanych poręczy ze stopu aluminium, niezależne koło wyciszające hamulec o średnicy 125 mm.

5. Nogi łóżka i pręt gwintowany przyjmują jedną formującą tłoczoną część, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie bez deformacji.

6. Wkręt wysokiej jakości o wysokości 60 * 60 mm, biała korba składana ABS.

7. kąt nachylenia 0 ~ 80 stopni, kąt nóg 0 ~ 45 stopni, ciężar maksymalny 250 kilogramów

Przepływ produkcji

szpital bed.jpg

Tianjin Linkang Medical Apparatus Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem sprzętu medycznego. Specjalizujemy się w produkcji elektryczne wózki inwalidzkie, ręczne wózki inwalidzkie, wózki inwalidzkie na kółkach, chodziki, kule i laski, łóżka szpitalne itp.

Dzięki dobrze wyposażonym obiektom i silnym inżynierom, wykwalifikowanym pracownikom, ścisłemu kierownictwu i profesjonalnym zespołom sprzedaży, wysokiej jakości produktom, rozsądnej cenie, najwyższej jakości usług, nasze produkty są szeroko rozpoznawane i szeroko stosowane w projektach szpitalnych i innych szpitalach w domu i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w celu nawiązania przyszłych relacji biznesowych i osiągnięcia wspólnego sukcesu!Zapytanie