Regulowane kulki

Regulowane kulki

Regulowany ruch pachy LK925 to wysokiej jakości aluminiowa szczęka. Wysokiej jakości, gąbczasto-spieniająca podpora pod pachami sprawia, że jest piękniejsza. Wysokiej jakości gąbczasto-piankowa podpora pod pachami czyni ją piękniejszą. Rozwiąż problemy pacjentów z chorobą nóg.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis produktów

Regulowana tarcza LK925 (SML) to wysokiej jakości szczęka aluminiowa.

Wysokiej jakości rura aluminiowa z obróbką stopu aluminium na powierzchni. Wzmocniona centralna pionowa rura zapewnia lepszą siłę nośną. Specjalnie zaprojektowana rura rozprężna zapewnia większą wygodę regulacji. Wewnątrz znajduje się gumowa rura, która zapobiega tarciu metalowej rury. Antypoślizgowa gumowa podkładka pod nogi z metalową uszczelką w środku sprawia, że jest ona bardziej wytrzymała.

Wysokiej jakości piankowa podpora pod spodem z gąbki sprawia, że jest piękniejsza. koła zębate do regulacji wysokości (bieg przekładni: 2,5 cm).

Trzymamy się zasady "najpierw jakość, najpierw serwis, ciągłe doskonalenie i innowacje, aby sprostać wymaganiom klientów" dla zarządzania i "zero defektów, zero reklamacji" jako cel jakości. Aby udoskonalić nasze usługi, zapewniamy produkty o najlepszej jakości w rozsądnej cenie.


Specyfikacja produktu:

disabled adjustable crutch.png

Ten produkt wykorzystuje wysokiej jakości materiał.

Bezpłatna ekspansja, jest ideałem siebie i

kamera dalekiego zasięgu

Produkt dodatkowy

protable adjustable crutch.png

Odpinany opór pachowy

Miękkie, wygodne i trwałe

ultralight adjustable crutch.png

Gruba gumowa antypoślizgowa mata, antypoślizgowa,

odporny na zużycie, odporny na wstrząsy


Szczegóły Produktu

Model

Wzrost (cm)

Wymiar (cm)

NW (kg)

GW (kg)

PCS (cn)

LK925L (L)

135-155

140 * 33 * 29

0,88

19.2

20

LK925M (M)

115-135

119 * 33 * 29

0,8

17.2

20

LK925S (S)

95-115

101 * 33 * 29

0,73

15.8

20

regulowany crutch.png


Kwalifikacje produktu:

wózek elektryczny CE.png


Ma zastosowanie do tłumu

Odpowiedni dla tłumu: jednostronne osłabienie kończyn dolnych, ból, zabiegi chirurgiczne i inne stany nie mogą być w pełni obciążone (takie jak choroba kości i szpiku w dolnej części kości, uszkodzenie stawów i złamań, operacja wymiany stawów itp.); takie jak paraplegia.


Jak używać

Kule pachowe Prawidłowe użycie:

(1) Przed użyciem kul dostosowanych do ich własnej wysokości, sposób regulacji: Naciśnij przycisk palcami, w górę iw dół, aby potwierdzić dopasowanie do odpowiedniej wysokości, zablokowana nakrętka, mocna przed użyciem.

(2) Sprawdź, czy uchwyt jest luźny, zadziory, uważaj na obluzowanie i zadziwienie powierzchni dłoni i wpływaj na bezpieczne użytkowanie.

(3) Sprawdź kulki antypoślizgowe klocki są stałe i stabilne, jeśli noszenia należy niezwłocznie wymienić, w zboczach drogi, aby być szczególnie ostrożnym.

(4) kule są chodzącymi środkami pomocniczymi, proszę nie wykonywać obiektów pomocniczych innych niż narzędzia podpierające.

(5) Kule nie nadają się do alpinizmu i długoterminowej wagi wsparcia.

crutch for disabled.png


FAQ:

1. P: Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

1) Jesteśmy profesjonalnym dostawcą produktów medycznych z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny / zdrowia

2) Najwyższa jakość, kompleksowa obsługa, obsługiwany personel i konkurencyjna cena

3) Oferujemy doskonały serwis po sprzedaży

4) Naszym celem jest osiągnięcie zwycięstwa między nami

5) OEM zaakceptowany na podstawie Państwa prośby

2. P: Jak mogę uzyskać próbki? Czy próbka jest darmowa?

Odp .: Mamy zaszczyt zaoferować wam próbki. Próbki są bezpłatne, a my wyślemy je bezpośrednio przez Fedex / DHL / TNT / UPS, ale ponosisz pełną odpowiedzialność za opłatę za przewóz. Jeśli złożysz zamówienie po otrzymaniu próbek, opłata za przewóz zostanie odjęta od zamówienia. Dziękuję za zrozumienie i przepraszamy za niedogodności.

3. P: Czy możesz umieścić nasze logo na produktach?

Odp .: Tak, proszę podać gotowy wzór logo, zrobimy z niego naklejki.

4. P: Jak wysłać zamówienie?

Odp .: Oferujemy różne metody wysyłki na podstawie Twojej prośby. Prosimy poinformować nas o specjalnej prośbie, a my rozwiążemy pozostałe problemy.Zapytanie