Rozciągliwy składany antypoślizgowy kula

Rozciągliwy składany antypoślizgowy kula

Ta składana, składana antypoślizgowa szczęka wykonana jest w 100% z aluminium. Konstrukcja wału jest lekka i wytrzymała. Rozsuwany słup może znacznie ułatwić przenoszenie, najkrótsza długość ma tylko 27,5 cm długości. Możesz umieścić go w pakiecie i przenieść do dowolnego miejsca. Butbox jest bardzo łatwy w regulacji długości.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktów

Ta rozciągliwa, składana antypoślizgowa szczęka łączy starania setek projektantów. Składana i regulowana sprawia, że jest bardziej gładka i trwała. Specjalny karton zbrojony i pogrubiony jest odporny na wstrząsy.


Szczegóły Produktu

regulowany składany antypoślizgowy crutch.jpg

Materiał aluminiowy, bardzo rurka to 1,2 mm.

składany antypoślizgowy crutch.jpg Antypoślizgowy gumowy przyssawka u dołu.
lekki rozciągliwy składany antypoślizgowy chwyt.png

Trzykrotnie chodząca laska

Protable rozciągliwe składane anty-poślizgowe.png

Humanizowany design z doskonałym uczuciem.


Specyfikacja produktu

Opis towaru

Składana laska

Model

LK-92 71

Oryginalne miejsce

Chiny

Odpowiednie do

Osoby w podeszłym wieku i niepełnosprawne

Materiał

Stop aluminium

Wysokość

80-90 CM

Kolor

Brązowo-czarny

Pomiary

61 * 16 * 26 CM

PCS / CN

6 0szt
 

północny zachód

0,3 kg


informacje o firmie

1. Jesteśmy profesjonalnym producentem wózków inwalidzkich z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w Chinach. Posiadamy 5 techników, ponad 30 pracowników i posiadamy wiele krajowych patentów. Nasze produkty otrzymały certyfikat ISO13485 oraz certyfikat CE i SGS.
2. Znajdujemy się w mieście Wangqingtuo, stolicy wózków inwalidzkich w Chinach, z ogromnym wsparciem dla wózków inwalidzkich. Wszystkie nasze wózki inwalidzkie spełniają międzynarodowe standardy jakości i potrzeby klientów i są bardzo cenione na wielu rynkach na całym świecie. Naszym głównym rynkiem jest Azja, Afryka, Ameryka Południowa.

3. Tianjin Linkang Medical Apparatus Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem i eksporterem integrującym projektowanie, rozwój i produkcję elektrycznych wózków inwalidzkich, ręcznych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich komody, chodników, kul i lasek, elektrycznych łóżek szpitalnych i powiązanych akcesoriów.


Nasze luski Serv

1.Zgłoś zapytanie w ciągu 24 godzin roboczych.

2. Dostosowany projekt jest dostępny. OEM i ODM są mile widziane.

3.Profesjonalny inżynier & Ekskluzywne i unikalne rozwiązanie.

4. Dobrze wyszkolonych sztabów.


FAQ

P1: Czy jesteś firmą handlową lub producentem?

A1. Witamy w naszej fabryce, jeśli jesteś wolny. Jesteśmy profesjonalnym składanym lekkim wózkiem inwalidzkim, hulajnogą na kolana i producentem skuterów elektrycznych, mamy o wiele więcej doświadczenia na rynku globalnym. Możemy zapewnić jakość produktów, usługi przedsprzedażne i posprzedażowe, każdy zapasowy części można wysyłać, gdy trzeba wymienić.

Q2. Czy mogę wydrukować logo naszej firmy na modelach, czy przyjmujesz zamówienia OEM / ODM?

A2: Tak, akceptujemy zamówienia OEM / ODM. Dostępne jest drukowanie logo na elektrycznym wózku inwalidzkim. Proszę wysłać swoje logo HD przed naszą produkcją i potwierdzić z u, aż do uzyskania satysfakcji dla próbki.Zapytanie