Bath Room Krzesło prysznicowe 5-calowe kółka

Bath Room Krzesło prysznicowe 5-calowe kółka

Krzesło prysznicowe wykonane jest ze stali nierdzewnej. Kółka 5 "z blokadą kół, standardowe rolki w większości standardowych toalet, regulowane wahadłowe podnóżki, jak również podnoszone ramiona, demontowalne do podróży.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis produktów

Prysznic Bath Room jest kabiną prysznicową / komodą o regulowanej wysokości i jest standardowo wyposażony w 5-calowe obrotowe kółka obrotowe. Dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej i odchylanym podnóżkom, produkt ten jest trwałym, wszechstronnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących pomocy przy toalecie .


Szczegóły Produktu:

krzesło z funkcją rounb toilet.jpg

Zdejmowane podłokietniki i naczepy są

zdejmowane, nie tylko w celu ułatwienia

ruch pacjentów, ale także zwiń

aby zaoszczędzić miejsce

siedzisko komodowe na sprzedaż.jpg

Poduszka siedziska: kwadratowe siedzisko PU Nie tylko

łatwe do wodoodpornego, ale również łatwe do czyszczenia

krzesło komoda z okrągłym łóżkiem pen.jpg

Zdejmowany okrągły pojemnik, łatwy do czyszczenia  

krzesło komodowe z rounb toilet1.jpg

Wybór wysokiej jakości rury aluminiowej,

wysokiej jakości technologia spawania,

nośność

Cztery koła z odłączanym podnóżkiem

zaprojektować łatwą do przeniesienia osobę


TIM截图20181009140300.jpg


Inne pokazy komody:

konkurencyjne krzesło komodowe dla elder.png


Typ: Krzesło komody można podzielić na dwie kategorie: składane i nie składane; według małych punktów może służyć jako stolec; można go użyć do kąpieli; są poręcze, które można opuścić, aby ułatwić ludziom górny i dolny typ; Istnieje również poszerzenie fotela dla osób z nadwagą; istnieje typ wysokiego oparcia, który jest dodawany do toalety w celu zwiększenia typu toalety.

Materiał: Materiały użyte do produkcji to głównie rury stalowe, tworzywa sztuczne i guma. Rury stalowe są używane do wykonania ogólnego szkieletu podtrzymującego. Te dwa ostatnie są głównie używane do otworów, toalet, pokryw i poręczy.


Uwaga na temat korzystania z krzesła przewodowego

1. Dodaj czystą wodę do toalety i umyj deskę sedesową dla wygodnej kąpieli. Komoda jest miejscem z dużą ilością bakterii, więc musimy ją często czyścić. Ogólna komoda wykonana jest z tworzywa sztucznego, więc po użyciu detergentu do nałożenia warstwy bąbelków należy użyć dużej ilości wody. Czyszczenie, w zasadzie czyszczenie deski sedesowej jest takie, po tym ruchu sedes stanie się bardzo czysty.

2, regularne kontrole i naprawy, to najlepszy sposób na utrzymanie. Zwykle siedzimy na komodzie, kiedy idziemy do toalety. Jeśli krzesło stanowi problem, nadal będziemy siedzieć. To naprawdę brzydkie upaść na to miejsce. Dlatego należy regularnie sprawdzać, czy śruby są luźne, czy nie, a jeśli podstawa jest mocna, luźna Po dokręceniu śruby i zardzewieniu śrubę zmieniono.Hot Tags: wanna prysznic krzesło 5 cali kółka, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanie, najlepsze

Zapytanie

You Might Also Like