Krzesło komody z czarnej stali

Krzesło komody z czarnej stali

Krzesła toaletowe są używane w celu zapewnienia problemów z poruszaniem osobom niepełnosprawnym, takim jak osoby starsze i dzieci oraz kobiety w ciąży, które mogą nie być w stanie korzystać z toalety.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis produktu

Szczegóły dotyczące krzesła komody

Krzesła toaletowe są używane w celu zapewnienia problemów z poruszaniem osobom niepełnosprawnym, takim jak osoby starsze i dzieci oraz kobiety w ciąży, które mogą nie być w stanie korzystać z toalety.

Opis towaru

Krzesło komody

Model

LK-899

Oryginalne miejsce

Chiny

Całkowita szerokość

53,5 cm

Odpowiednie do

Starsi ludzie i niepełnosprawni

Całkowita wysokość

78 cm

Całkowita głębokość

50 cm

Szerokość siedziska

43 cm

Głębokość siedziska

40 cm

Wysokość siedzenia

45 cm

Wysokość oparcia

37 cm

Waga Cap.

113 kg

black disabled elderly toiler chair.JPG

Detaile

Cechy krzesła komody:

black collaspible elderly toilet chair.JPGtoilet chair for sale.pngtoilet chair with black.JPG


Inny produkt                                                                                                   

konkurencyjne krzesło dla starszych

Usługa

1) Powiedz nam, jaki masz pomysł, a my opracujemy dla Ciebie nowe produkty i poprawimy funkcjonowanie naszych produktów, mamy na to duże możliwości i robimy to samo na naszym rynku krajowym.


2) Dostosowanie (OEM) dla naszych głównych produktów jest akceptowane


3) Jeśli okaże się, że brakuje części zamiennych lub niektóre z nich zostały uszkodzone w przypadku braku opakowania, dostarczymy nowe części wraz z nadchodzącymi kontenerami lub zamówieniami.


4) W celu sprawdzenia jakości produktów - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fabrycznego, aby sprawdzić jakość przed złożeniem zamówienia. Przed załadowaniem możesz również wysłać QC, aby sprawdzić towary. Lub sprawdzimy towary i wyślemy zdjęcia w celach informacyjnych.


5) Możesz zamówić nasze produkty razem, łącząc wszystkie serie produktów i nie wahaj się z nami skontaktować w celu uzyskania dalszych informacji.


6) Czas realizacji: około 25-35 dni za 1 * 40HQ po otrzymaniu wpłaty. Jeśli mamy zapas, a twoje zamówienie jest małe, możemy je od razu odesłać.


7) W przypadku uszkodzonych i brakujących elementów wyślemy zamiennik po uzyskaniu powiązanych szczegółów, takich jak zdjęcie lub wideo. 8) Próbka jest dostępna dla klienta w celu sprawdzenia jakości. Zapłać próbną opłatę, zwracaną po zamówieniu.

Skontaktuj się z nami                           


fotobanku (6)Zapytanie