Łatwe do zdemontowania zmontowane krzesło toaletowe

Łatwe do zdemontowania zmontowane krzesło toaletowe

To krzesło może służyć nie tylko jako krzesło prysznicowe, ale jako normalny wózek inwalidzki. Ma wszystkie te same cechy, które są standardowe dla normalnego wózka inwalidzkiego.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis produktów

Wyściełane siedzisko gąbki pozwala na uwolnienie ciśnienia, a także bardziej dogłębne doświadczenie kąpieli dla pacjenta i łatwiejszy dostęp dla opiekuna. Krzesło posiada również zamykany otwór na toaletę, idealny, gdy pacjent nie korzysta z funkcji komody. To krzesło komody zawiera wszystkie takie same funkcje bezpieczeństwa i materiały odporne na korozję, które są standardowe dla wszystkich produktów prysznicowych.


Szczegóły Produktu:

krzesło z funkcją rounb toilet.jpg


  • Oba podłokietniki i podnóżki są odłączalne, bardzo proste, beznarzędziowy montaż.

  • Kółka do blokowania 5 "


siedzisko komodowe na sprzedaż.jpg

System komod

Poduszka siedziska: kwadratowe siedzisko PU Nie tylko

łatwe do wodoodpornego, ale również łatwe do czyszczenia

krzesło komoda z okrągłym łóżkiem pen.jpg

Zdejmowany okrągły pojemnik, łatwy do czyszczenia  

krzesło komodowe z rounb toilet1.jpg

Zdejmowane / regulowane podnóżki

Korozja, odporna na pleśń.


TIM截图20181029104804


Inne pokazy komody:

konkurencyjne krzesło komodowe dla elder.png

Przedstawienie firmy:

Od momentu założenia Tianjin Linkang, nasza firma angażuje się w dostarczanie opłacalnych produktów medycznych dla osób starszych i niepełnosprawnych. Nasze główne produkty to elektryczny wózek inwalidzki, ręczny wózek inwalidzki, fotel prysznicowy, urządzenia do chodzenia i łóżko szpitalne.

Jak dotąd produkty Tianjin Linkang zostały dobrze przyjęte w 80 krajach, głównie w Australii, Ameryce, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.


Kontrola jakości

W Tianjin Linkang każdy produkt musi przejść szereg rygorystycznych procesów. Przedstaw najnowocześniejszy sprzęt w Chinach, np. Automatyczny robot spawalniczy, osiągamy wysoce zautomatyzowaną produkcję, aby zapewnić dokładność przetwarzania produktu. Stworzyliśmy bardzo wydajną linię montażową. Nasz wykwalifikowany mistrz montuje delikatne akcesoria w wysokiej jakości produkcie. Każdy proces produkcji, mamy profesjonalną kontrolę jakości, aby upewnić się, że jakość produktu jest kwalifikowana, zrobiliśmy rygorystyczny test dla każdego indeksu wydajności, zapewnić, że każdy produkt z Topmedi jest obietnicą dla klientów.


Zapytanie