Składany fotel dla osób starszych ze stali nierdzewnej

Składany fotel dla osób starszych ze stali nierdzewnej

Ten składany pacjent ze starym wózkiem toaletowym ze stali nierdzewnej może być używany jako dodatkowe narzędzie na całe życie. Jako mobilne urządzenie sanitarne można je wygodnie umieścić w sypialni lub na dziedzińcu i można go lepiej wykorzystać w toaletowych urządzeniach sanitarnych. Praktyczny i hojny, łatwy do przenoszenia.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Ten składany pacjent ze starym wózkiem toaletowym ze stali nierdzewnej może być używany jako dodatkowe narzędzie na całe życie. Jako mobilne urządzenie sanitarne można je wygodnie umieścić w sypialni lub na dziedzińcu i można go lepiej wykorzystać w toaletowych urządzeniach sanitarnych. Praktyczny i hojny, łatwy do przenoszenia.regulowany fotel dla osób starszych ze stali nierdzewnej.jpg Stal nierdzewna składane krzesło dla osób starszych chair.jpg składane krzesło toaletowe
ultralekki fotel dla osób starszych ze stali nierdzewnej.jpg Toaleta z bliska lekka sofa dla osób starszych.jpg Toaleta z bliska
protable ze stali nierdzewnej starszych WC chair.jpg Dane produktu lekki fotel dla osób starszych ze stali nierdzewnej.jpg Skład produktu1: pochodzenie: Tianjin

Nazwa produktu: Krzesło LK-894

Przedsiębiorstwo produkcyjne przeszło autoryzację CE, ISO9001 i ISO13485.

2: główny materiał:   Stal  

3: główne cechy:

1), o szerokości 45 cm, szerszej i wygodniejszej, długość otworu na wcięcie 26 cm, szerokość 22 cm, wysokość od oparcia stołka 28 cm, 42 cm-54 cm nad ziemią, z pokrywą sedesową wykonaną z tworzywa sztucznego ABS, wysoki siła, niełatwa do zerwania!

2) lekkie krzesło ze stali nierdzewnej dla osób starszych.png

Regulacja wysokości


3), może spasować, nie używać, gdy, może się podnieść, a tym samym skutecznie zmniejszyć zajmowaną przestrzeń! 4), uwierz w to krzesło na cokole, możesz wyrazić swą synowską pobożność świadomie! Pragniemy również, aby wszyscy rodzice na świecie byli bezpieczni i szczęśliwi!


4: główne parametry techniczne:

1), szerokość krzesła: 49 cm, szerokość siedziska 49 cm

2), krzesło 75-85 cm

3), wysokość siedziska: 45-55 cm (5 regulowanych stóp)

4), waga netto: 6 kg, waga brutto: 7,1 kg

składane krzesło dla osób starszych.png

Mata przeciwpoślizgowa


通用 图 1 (2) .jpg

通用 图 1 (1) .jpg


FAQ:

P: Czy mogę dostać próbki?

Odp .: Tak, mamy zaszczyt zaoferować Ci próbki do kontroli jakości, ale doda to dodatkowe koszty i koszty wysyłki kurierem.

P: Czy mogę mieszać różne modele w jednym pojemniku?

Odp .: Tak, różne modele można mieszać w jednym pojemniku.

P: Czy możemy użyć naszego logo, a co z kolorem?

Odp .: Tak, każde logo, naklejka lub kolor jest do przyjęcia, możemy wyprodukować wózek zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zapewniamy OEM i ODM.

P: Jaką płatność akceptujesz?

Odp .: Naszą zwykłą praktyką płatniczą są L / C, T / T.

P: Jaki jest czas dostawy?

Odp .: Czas dostawy wynosi od 25 do 40 dni w zależności od wózka inwalidzkiego.


Podanie:

Tego rodzaju osoby starsze lub niewygodne mogą być wykorzystywane jako dodatkowe narzędzie do życia. Jako mobilne urządzenie sanitarne można je wygodnie umieścić w sypialni lub na dziedzińcu i można go lepiej wykorzystać w toaletach sanitarnych. Praktyczny i hojny, łatwy do przenoszenia.

通用 图 - 轮椅 .png


Korzyść:

1. Low MOQ: Bardzo dobrze może spełnić twoje działania promocyjne.

2.OEM akceptowane: Możemy produkować każdy twój projekt.

3. Dobra usługa: traktujemy klientów jak przyjaciół.

4. Dobra jakość: Mamy ścisły system kontroli jakości. Dobra reputacja na rynku.

5. Szybka i niedroga dostawa: Mamy duże zniżki od spedytora (długa umowa).


Zamów przewodnik po przewodniku

Ogólne informacje o zamówieniu

Jesteśmy dumni z naszej pracy i szerokiej gamy produktów, które oferujemy. Posiadamy doświadczenie w obsłudze rynku Ameryki Południowej, rynku europejskiego, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Proszę pamiętać, że nasze czasy realizacji produkcji zależą od konkretnych pozycji i ilości sztuk. Nasz sukces opiera się na naszej wiedzy na temat wymagań i charakteru terminów promocyjnych i marketingowych. Dlatego zawsze zapewniamy, że każde zamówienie jest dostarczane na czas.Zapytanie