Składany spacerowicz z krzesłem

Składany spacerowicz z krzesłem

Ten składany starszy pacjent w toalecie ze stali nierdzewnej może służyć jako dodatkowe narzędzie na całe życie. Jako mobilne urządzenie sanitarne może być wygodnie umieszczone w sypialni lub na dziedzińcu i może być lepiej stosowane z sanitarnymi urządzeniami toaletowymi. Praktyczny i hojny, łatwy do przenoszenia.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Chodzik lub rama do chodzenia to narzędzie dla osób niepełnosprawnych lub starszych, które potrzebują dodatkowego wsparcia w celu utrzymania równowagi lub stabilności podczas chodzenia.

Pomoce do poruszania się to urządzenia zaprojektowane, aby pomóc osobom mającym problemy z poruszaniem się cieszyć się większą swobodą i niezależnością.

Zazwyczaj osoby niepełnosprawne lub zranione lub starsze osoby dorosłe, które są narażone na zwiększone ryzyko upadku, decydują się na pomoc w poruszaniu się.

Urządzenia te zapewniają użytkownikom szereg korzyści, w tym większą niezależność, mniejszy ból oraz większą pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Pomoce do chodzenia dają możliwość bycia ponownie aktywnym, gdy masz ograniczoną sprawność ruchową z powodu wieku lub kontuzji. Ta gama produktów sprawia, że wykonywanie codziennych codziennych czynności jest znów łatwe, zarówno w domu, jak i na zakupach.

Dostarczamy wiele wspaniałych pomocy do chodzenia, w tym ramy do chodzenia, wózki wewnętrzne i zewnętrzne, czterokołowe rolki / chodziki z siedzeniami i bez nich, a także przedmioty, takie jak kule i laski.


regulowane krzesło toaletowe dla osób starszych.jpg Stal nierdzewna składane krzesło toaletowe dla osób starszych.jpg składane krzesło toaletowe
ultralekkie krzesło dla starszych osób ze stali nierdzewnej.jpg Zbliżenie toalety lekkie krzesło toaletowe dla osób starszych.jpg Zbliżenie toalety
Protable Krzesło toaletowe dla osób starszych ze stali nierdzewnej.jpg Dane produktu lekkie krzesło toaletowe ze stali nierdzewnej.jpg Skład produktu4: główne parametry techniczne:

1), szerokość krzesła: 49 cm, szerokość siedziska 49 cm

2), krzesło 75-85 cm

3), wysokość siedziska: 45-55 cm (5 regulowanych stóp)

4), waga netto: 6 kg, waga brutto: 7,1 kg

składane krzesło toaletowe dla osób starszych.png

Mata antypoślizgowa


通用 图 1 (2) .jpg

通用 图 1 (1) .jpg


FAQ:

P: Czy mogę dostać próbki?

Odp .: Tak, mamy zaszczyt zaoferować próbki do kontroli jakości, ale spowoduje to dodatkowe koszty i koszty wysyłki kuriera.

P: Czy mogę mieszać różne modele w jednym pojemniku?

Odp .: Tak, różne modele można mieszać w jednym pojemniku.

P: Czy możemy użyć naszego logo, a co z kolorem?

Odp .: Tak, dowolne logo, naklejki lub kolory są dopuszczalne, możemy wyprodukować wózek inwalidzki zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zapewniamy OEM i ODM.

P: Jaką płatność akceptujesz?

Odp .: Naszą zwykłą praktyką w zakresie płatności są L / C, T / T.

P: Jaki jest czas dostawy?

Odp .: Czas dostawy wynosi od 25 do 40 dni w zależności od wózka inwalidzkiego.


Podanie:

Tego rodzaju pacjentów w podeszłym wieku lub niewygodnych można wykorzystać jako dodatkowe narzędzie na całe życie. Jako mobilne urządzenie sanitarne może być wygodnie umieszczone w sypialni lub na dziedzińcu i może być lepiej stosowane z sanitarnymi urządzeniami toaletowymi. Praktyczny i hojny, łatwy do przenoszenia.

通用 图 - 轮椅 .png


Korzyść:

1. Niskie MOQ: może bardzo dobrze spełnić Twój biznes promocyjny.

2.OEM Zaakceptowano: Możemy wyprodukować dowolny projekt.

3. Dobra obsługa: Traktujemy klientów jak przyjaciół.

4. Dobra jakość: Mamy ścisły system kontroli jakości. Dobra reputacja na rynku.

5.Szybka i tania dostawa: Mamy dużą zniżkę od spedytora (długa umowa).


Zamów Przewodnik der Guide

Ogólne informacje o zamówieniu

Jesteśmy dumni z naszej pracy i szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów. Mamy doświadczenie w obsłudze rynku Ameryki Południowej, rynku europejskiego, Bliskiego Wschodu i Afryki. Pamiętaj, że nasze terminy realizacji zależą od konkretnych produktów i ich ilości. Nasz sukces opiera się na naszym zrozumieniu wymagań i charakteru terminów promocyjnych i marketingowych. Dlatego zawsze zapewniamy, że każde zamówienie zostanie dostarczone na czas.Hot Tags: składany fotel z krzesłami, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanio, najlepiej

Zapytanie

You Might Also Like