Składana toaleta prysznicowa

Składana toaleta prysznicowa

To krzesło prysznicowe jest wykonane z ramy ze stali nierdzewnej. 5-calowe kółka z blokadą kół, standardowo przewija się nad większością standardowych toalet. Regulowane odchylane podnóżki oraz podnoszone ramiona, demontowane do podróży.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis produktów

Krzesło prysznicowe do łazienki to krzesło / komoda z regulacją wysokości i jest standardowo wyposażone w 5" obrotowe kółka z blokadą Dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej i odchylanym podnóżkom produkt ten jest trwałą, wszechstronną opcją dla osób potrzebujących pomocy w toalecie.


Szczegóły Produktu:

commode chair with rounb toilet.jpg

Zdejmowany podłokietnik i noga przyczepki są

zdejmowany, nie tylko w celu ułatwienia

ruch pacjentów, ale także złożyć

aby zaoszczędzić miejsce

commode chair seat for sale.jpg

Poduszka siedziska: Kwadratowe siedzisko PU Nie tylko

łatwy do wodoodporności, ale także łatwy do czyszczenia

commode chair with round bed pen.jpg

Wyjmowana okrągła misa, łatwa do czyszczenia

commode chair with rounb toilet1.jpg

Składany gotowy do użycia.

Malowana proszkowo na wiele kolorów

Zdejmowana solidna plastikowa deska sedesowa i pokrowiec.


cechySkładana kabina prysznicowa / toaleta Wózek inwalidzki dla pacjenta / starszego z opuszczanym wózkiem inwalidzkim przy łóżku

Rama

stal
Kolor ramkiChrom
PodłokietnikOdpinany
SiedzeniePCV
PodnóżekOdpinany
PodnóżekCzarny plastik
Hamulec/competitive commode chair for elder.pngInne pokazy krzeseł komodowych:Rodzaj:Krzesło komodowe można podzielić na dwie kategorie: składane i nieskładane; według małych punktów może służyć jako stołek; mogą być użyte do naszej kąpieli; są poręcze, które można odwrócić, aby ułatwić ludziom' górny i dolny typ; Istnieje również poszerzenie siedziska dla osób z nadwagą; istnieje typ z wysokim oparciem, który jest dodawany do toalety w celu zwiększenia jej rodzaju.

Materiał:Materiały użyte do produkcji to głównie rury stalowe, tworzywa sztuczne i guma. Rury stalowe służą do wykonania całego szkieletu nośnego. Te dwa ostatnie są używane głównie do otworów, toalet, pokryw i poręczy.


Przedstawienie firmy

Założona w 2006 roku firma Tianjin Linkang jest zaangażowana w sprzedaż materiałów dla oddziałów, produktów do dezynfekcji, małego sprzętu medycznego i sprzętu do domowej opieki zdrowotnej, koncepcja biznesowa to" stając się wiodącym profesjonalnym dostawcą sprzętu medycznego i oferując wysokiej jakości produkty, usługi i systemy rozwiązania dla placówek medycznych."

Firma zajmuje 2000 metrów kwadratowych, 2 duże magazyny są własnością, Obecnie mamy 20 milionów juanów w środkach trwałych i 50 pracowników.

Zdolny i skuteczny zespół zarządzający firmą, sprzedaż i serwis nagłośnienia oraz wysoka jakość i niska cena są chwalone przez klientów.

Nawiązując strategiczne partnerstwo z prawie 100 znanymi producentami, klienci pochodzą z różnych miast i regionów, a także są eksportowani do Europy, Stanów Zjednoczonych, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej i regionu Bliskiego Wschodu.Hot Tags: składane krzesło toaletowe z prysznicem, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanie, najlepsze

Zapytanie

You Might Also Like