Składane krzesło toaletowe z kółkiem

To składane krzesło toaletowe dla osób starszych ze stali nierdzewnej ma aluminiową konstrukcję, z regulacją wysokości, łatwo otwiera się i składa, biały podłokietnik i siedzisko z PE, z plastikowym wiadrem i 3 calowymi kołami.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu


Specyfikacja produktu:

quadruped adjustable toilet chair1.jpg

Ten składany, starszy pacjent w toalecie może być używany jako dodatkowe narzędzie na całe życie. Jako mobilne urządzenie sanitarne może być wygodnie umieszczone w sypialni lub na dziedzińcu i może być lepiej stosowane z sanitarnymi urządzeniami toaletowymi. Praktyczny i hojny, łatwy do przenoszenia.


Szczegóły Produktu:


disabled adjustable toilet chair.pngprotable adjustable toilet chair.pngultralight adjustable toilet chair.pngNazwa składane krzesło toaletowe z kółkiem Model LK696
Materiał
Stal nierdzewna Basen dla chorego Okrągłe i ruchome
Korzyść
Składany Szerokość krzesła 44cm
Za wysoko 78-88 cm
Stopy
5 regulowanych nóżek
Podłokietnik Naprawione i łatwe do czyszczenia udźwig 100 kg

Jak wybrać stołek starca

1. Zwróć uwagę na stabilność

Kupując starszą osobę na stołek, należy przede wszystkim rozważyć stabilność. Głównymi nabywcami są osoby starsze, niepełnosprawne i kobiety w ciąży. Bez względu na to, jaką osobę kupuje, ważne jest, aby przetestować stabilność i nośność kału. Wybierz, aby nosić jak najwięcej, konstrukcja jest bardziej stabilna krzesło stołek.


2. Dostosuj wysokość krzesła

Kupując starszą osobę do siedzenia na stołku, należy obserwować wysokość krzesła stołka. Niektóre niedogodności dla osób starszych w talii i nogach, ponieważ nie mogą się swobodnie zginać, kupić dom po podniesieniu siedzenia. Ale stabilność stolca jest zagrożona. Mały edytor sugeruje wysoki stołek, który nie wymaga regulacji.


3. Unikaj kupowania skóry

Kupując krzesło stołkowe, nie wybieraj możliwie jak najdalej skóry skórnej. Skórzane krzesło z poduszką było używane od dawna. Skórzana część jest łatwa do uszkodzenia. Takie krzesło nie jest piękne. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność deski sedesowej, powinieneś zwrócić uwagę na kupno skórzanych lub skórzanych części mniejszych.


4. Przeanalizuj sposoby użycia

Jak wybrać starca do siedzenia na stołku? Siedzenie na stołku jako proste narzędzie życia, ale także po to, by zobaczyć wykorzystanie ludzi. Niektóre z nocników są zaprojektowane tak, aby były bardzo ludzkie, a usunięcie wiadra jest zwykłym krzesłem. Jeszcze inni nie mają owiniętego obicia na poduszki pod prysznic. Kluczem jest także sam pomysł osób starszych. Zakup należy połączyć z opiniami osób starszych.


5. Łatwy w użyciu

W dziewięciu na dziesięć przypadków są one przeznaczone dla osób starszych, a im prościej, tym lepiej. Szczególnie dla osób starszych ze słabym wzrokiem życie polega na szukaniu. Jeśli sedes jest zbyt skomplikowany, przyniesie niedogodności w życiu osób starszych. Zasadniczo im łatwiej, tym lepiej, tym bardziej komfortowo, tym lepiej.


6. Wygodna dezynfekcja i czyszczenie

Jako produkt, który musi być używany na co dzień, sedes musi być regularnie czyszczony i dezynfekowany. Wybierając sedes, powinniśmy wybrać taki, który jest łatwy do czyszczenia i nie ma go zbyt wiele w martwej przestrzeni.Kontakt:

E-mail: tina@tianjinlinkang.com

Whatsapp: + 0086-15102293459

Wechat: 0086 15102293459  

Każdy zainteresowany wózek inwalidzki, zapraszamy do kontaktu

Hot Tags: składane krzesło toaletowe z kołem, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanio, najlepiej

Zapytanie

You Might Also Like