Krzesło Toaletowe dla Starszego

Krzesło Toaletowe dla Starszego

Ten składany pacjent ze starym wózkiem toaletowym ze stali nierdzewnej może być używany jako dodatkowe narzędzie na całe życie. Jako przenośne urządzenie sanitarne można je wygodnie umieścić w sypialni lub na dziedzińcu i można go lepiej wykorzystać w toaletowych urządzeniach sanitarnych. Praktyczny i hojny, łatwy do przenoszenia.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis produktu

Szczegóły dotyczące wózka inwalidzkiego

Materiał ramy: Stal powlekana proszkowo / stal chromowana Ciężar krzesła toaletowego: 7,1 kg
Toliet materiał: PVC Toliet advantagege: łatwo usunąć
Udźwig: 110 kg Kolor może być zaprojektowany zgodnie ze swoim wymaganiemfoldable stainless steel elderly toilet chair.png

Detaile

Cechy wózka inwalidzkiego:

ultralight stainless steel elderly toilet chair.pnglightweight elderly toilet chair.pnglightweight stainless steel elderly toilet chair.png


disabled elderly toilet chair.pngfoldable  elderly toilet chair.pngcollapsible elderly toilet chair.pngInny produkt                                                                                                   

competitive commode chair for elder

Usługa

1) Powiedz nam, jaki masz pomysł, a my opracujemy dla Ciebie nowe produkty i poprawimy funkcjonowanie naszych produktów, mamy na to duże możliwości i robimy to samo na naszym rynku krajowym.


2) Dostosowanie (OEM) dla naszych głównych produktów jest akceptowane


3) Jeśli okaże się, że brakuje części zamiennych lub niektóre z nich zostały uszkodzone w przypadku braku opakowania, dostarczymy nowe części wraz z nadchodzącymi kontenerami lub zamówieniami.


4) W celu sprawdzenia jakości produktów - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fabrycznego, aby sprawdzić jakość przed złożeniem zamówienia. Przed załadowaniem możesz również wysłać QC, aby sprawdzić towary. Lub sprawdzimy towary i wyślemy zdjęcia w celach informacyjnych.


5) Możesz zamówić nasze produkty razem, łącząc wszystkie serie produktów i nie wahaj się z nami skontaktować w celu uzyskania dalszych informacji.


6) Czas realizacji: około 25-35 dni za 1 * 40HQ po otrzymaniu wpłaty. Jeśli mamy zapas, a twoje zamówienie jest małe, możemy je od razu odesłać.


7) W przypadku uszkodzonych i brakujących elementów wyślemy zamiennik po uzyskaniu powiązanych szczegółów, takich jak zdjęcie lub wideo. 8) Próbka jest dostępna dla klienta w celu sprawdzenia jakości. Zapłać próbną opłatę, zwracaną po zamówieniu.

Skontaktuj się z nami                           


fotobanku (6)Zapytanie