Przenośna, ultralekka, lekka aluminiowa komoda z regulowaną wysokością

Przenośna, ultralekka, lekka aluminiowa komoda z regulowaną wysokością

Cztero-kółkowy regulowany chodzik jest projektantem walk dla osób starszych, chodzącym z wózkiem na zakupy do starszych zakupów, chodzakiem z siedzeniami dla starszych do odpoczynku, a także może być złożony, łatwy do przenoszenia.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu


Opis produktu

Krzesło sedesowe zapewnia wygodę osobom starszym, dzieciom i ciężarnym wommanom. Oprócz funkcji fotela może być również używana jako toaleta, ponieważ jest przenośna i łatwa w obsłudze. Krzesło toaletowe jest pomocne w opiece zdrowotnej nad niepełnosprawnym i starszym pacjentem.

podwer-coated-steel-frame-adjustable-folding201903041303492852609


Szczegóły Produktu:


1. Krzesło komody

2. Łatwa w czyszczeniu płyta siedziska

3. Wysokość regulowana

4. Z odłączanym wiadrem


blob.pngblob.png
blob.pngblob.png


blob.png

blob.png

Nasz powiązany produkt:


nowy wózek elektryczny i komoda na sprzedaż.jpg

photobank.png

Nasze usługi

Rehabilitacja Terapia Dostawy Składane krzesło komodowe z ociepleniem i ociekaczem

1) Powiedz nam, jaki masz pomysł, a my opracujemy dla Ciebie nowe produkty i poprawimy funkcjonowanie naszych produktów, mamy na to duże możliwości i robimy to samo na naszym rynku krajowym.  

2) Dostosowanie (OEM) dla naszych głównych produktów jest akceptowane - Nasza fabryka ma kwalifikowany zespół projektantów. Mogą projektować zgodnie z rysunkiem lub obrazkami i produkować próbkę do sprawdzenia przed złożeniem zamówienia. Uprzejmie prosimy o kontakt z naszym personelem sprzedaży w celu wyceny.

 

3) Jeśli okaże się, że brakuje części zamiennych lub niektóre z nich zostały uszkodzone w przypadku braku opakowania, dostarczymy nowe części wraz z nadchodzącymi kontenerami lub zamówieniami.

 

4) W celu sprawdzenia jakości produktów - serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu fabrycznego, aby sprawdzić jakość przed złożeniem zamówienia. Przed załadowaniem możesz również wysłać QC, aby sprawdzić towary. Lub sprawdzimy towary i wyślemy zdjęcia w celach informacyjnych.

 

5) Możesz zamówić nasze produkty razem, łącząc wszystkie serie produktów i nie wahaj się z nami skontaktować w celu uzyskania dalszych informacji.  

6) Czas oczekiwania: około 30-40 dni dla 1 * 40HQ po otrzymaniu wpłaty. Jeśli mamy zapas, a twoje zamówienie jest małe, możemy je od razu odesłać.

 

7) W przypadku uszkodzonych i brakujących elementów wyślemy zamiennik po uzyskaniu powiązanych szczegółów, takich jak zdjęcie lub wideo.

 

8) Próbka jest dostępna dla klienta w celu sprawdzenia jakości. Zapłać próbną opłatę, zwracaną po zamówieniu.Hot Tags: przenośna ultralekka lekka aluminiowa komoda szpitalna z regulowaną wysokością, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanio, najlepiej

Zapytanie

You Might Also Like