High Power Battery And Motor Electric Wheelchair

High Power Battery And Motor Electric Wheelchair

Ten elektryczny wózek inwalidzki jest wyposażony w trwałą baterię i silnik elektryczny. Główną zaletą elektrycznego wózka inwalidzkiego nad ręcznym odpowiednikiem jest to, że wymaga on bardzo niewielkiego wysiłku, aby użyć i kontrolować część użytkownika.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opisy produktów

Niektóre krzesła z silnikiem działają znakomicie na zewnątrz, ale są zbyt nieporęczne do użytku w pomieszczeniach. Inne wózki z napędem elektrycznym są na tyle kompaktowe, że mieszczą się w bagażniku dużego samochodu, ale mają niską wydajność. Inne elektryczne wózki inwalidzkie mogą z łatwością poruszać się w pomieszczeniach, ale nie nadają się do intensywnego użytku na zewnątrz.

Podstawy produktu

参数 .jpg

Podstawowe pytania, które należy zadać przed zakupem wózka inwalidzkiego to:

  • Czy użyjesz elektrycznego wózka inwalidzkiego przede wszystkim na zewnątrz, wewnątrz lub w obu?

  • Czy będziesz przewozić swój wózek inwalidzki?

  • Jaka jest najwęższa szerokość, przez którą musi przejść twoje krzesło?

  • Ile ważysz?

  • Jaki styl siedzenia będzie dla ciebie najbardziej komfortowy, kapitański, solidny lub rehabilitacyjny?

  • Jakiego zakresu zasięgu i prędkości chcesz osiągnąć?

  • Odpowiadając na powyższe pytania, a następnie stosując te odpowiedzi do informacji zawartych w tym przewodniku, możesz najlepiej ocenić wózek inwalidzki mocy, znajdując klasę i model, które będą najbardziej wyzwolić Twój styl życia

Szczegóły Zdjęcia


składane oparcie elektryczne wheelchair.jpg

Główną zaletą elektrycznego wózka inwalidzkiego nad ręcznym odpowiednikiem jest to, że wymaga on bardzo niewielkiego wysiłku, aby użyć i kontrolować część użytkownika.


solidne przednie opony elektryczne wheelchair.jpg

Niektóre krzesła z silnikiem działają znakomicie na zewnątrz, ale są zbyt nieporęczne do użytku w pomieszczeniach. Inne wózki z napędem elektrycznym są na tyle kompaktowe, że mieszczą się w bagażniku dużego samochodu, ale mają niską wydajność.

solidne tylne opony elektryczne wheelchair.jpg

Inne elektryczne wózki inwalidzkie mogą z łatwością poruszać się w pomieszczeniach, ale nie nadają się do intensywnego użytku na zewnątrz.Nasza obietnica

Chcemy zagwarantować jakość naszych produktów, Linkang zapewni inny okres gwarancji w zależności od różnych części wózka inwalidzkiego, może również dostarczyć darmowe części zużywające się do zamówienia kontenera, klienci mogą z łatwością wymienić zużywające się części na czas w swoim lokalnym kraju.


FAQ

P: Co to jest MOQ?

Odp .: 100 sztuk.

P: Jaki jest termin płatności?

Odp .: T / T, L / C, West union, PayPal.

P: Do tej pory, ile krajów wyeksportowałeś? Ile wyprodukowałeś zestawów maszyn?

Odp .: Wyeksportowaliśmy do 36 krajów i całkowicie dziesiątki tysięcy wózków inwalidzkich.Zapytanie