Składany wózek inwalidzki dla niepełnosprawnych

Składany wózek inwalidzki dla niepełnosprawnych

Niepełnosprawny, składany wózek inwalidzki jest przyspawany ze stali węglowej o wysokiej wytrzymałości, a główny podwójny wspornik może poprawić stabilność i bezpieczeństwo produktu. Czy starzy ludzie i akcja nie są preferowanym działem produktów turystycznych
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Niepełnosprawny, składany wózek inwalidzki jest przyspawany ze stali węglowej o wysokiej wytrzymałości, a główny podwójny wspornik może poprawić stabilność i bezpieczeństwo produktu. Czy starsi ludzie i akcja nie są preferowanym działem produktów turystycznych.

Cechy produktu:

1. Wysokiej jakości obróbka oksydacyjna ramy ze stali węglowej: bezproblemowe spawanie bezpieczeństwa, korpus mocny, ciężki ładunek bardziej trwały, składany przenośny i wygodny.

niepełnosprawny składany wózek inwalidzki.png

2. Poduszka oparcia przyjmuje wysokiej jakości tkaniny Oxford, która jest wygodna i oddychająca, i pochłania wilgoć i wilgoć. Trzymajcie się z dala od nużących odleżyn.

3. Tylne koło PU: tylne koło wykorzystuje solidne opony z PU, aby zapobiegać ognioszczelnym oponom i ma dobry efekt amortyzacji. Bezpiecznie i bezpiecznie martwić się o swoją podróż.

handicapped lightweight wheelchair.png

4. Wzmocniony projekt pasa bezpieczeństwa: wzmocnij bezpieczeństwo podróży, ochronę 360 stopni, bardziej przemyślany i wygodniejszy.

handicapped protable wheelchair.png

5. podwójna rama nośna: mocna podwójna rama nośna X, wysokiej jakości rura ze stali węglowej o grubości 22 mm. grubość ścianki 2 mm, dzięki czemu cała rama jest bezpieczniejsza i bardziej stabilna.


FAQ:

P: Czy mogę dostać próbki?

Odp .: Tak, mamy zaszczyt zaoferować Ci próbki do kontroli jakości, ale doda to dodatkowe koszty i koszty wysyłki kurierem.

P: Czy mogę mieszać różne modele w jednym pojemniku?

Odp .: Tak, różne modele można mieszać w jednym pojemniku.

P: Czy możemy użyć naszego logo, a co z kolorem?

Odp .: Tak, każde logo, naklejka lub kolor jest do przyjęcia, możemy wyprodukować wózek zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zapewniamy OEM i ODM.

P: Jaką płatność akceptujesz?

Odp .: Naszą zwykłą praktyką płatniczą są L / C, T / T.

P: Jaki jest czas dostawy?

Odp .: Czas dostawy wynosi od 25 do 40 dni w zależności od wózka inwalidzkiego.


Podanie:

Tego rodzaju osoby starsze lub niewygodne mogą być wykorzystywane jako dodatkowe narzędzie do życia. Jako mobilne urządzenie sanitarne można je wygodnie umieścić w sypialni lub na dziedzińcu i można go lepiej wykorzystać w toaletowych urządzeniach sanitarnych. Praktyczny i hojny, łatwy do przenoszenia.

通用 图 - 轮椅 .png


Korzyść:

1. Low MOQ: Bardzo dobrze może spełnić twoje działania promocyjne.

2.OEM akceptowane: Możemy produkować każdy twój projekt.

3. Dobra usługa: traktujemy klientów jak przyjaciół.

4. Dobra jakość: Mamy ścisły system kontroli jakości. Dobra reputacja na rynku.

5. Szybka i niedroga dostawa: Mamy duże zniżki od spedytora (długa umowa).


Zamów przewodnik po przewodniku

Ogólne informacje o zamówieniu

Jesteśmy dumni z naszej pracy i szerokiej gamy produktów, które oferujemy. Posiadamy doświadczenie w obsłudze rynku Ameryki Południowej, rynku europejskiego, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Proszę pamiętać, że nasze czasy realizacji produkcji zależą od konkretnych pozycji i ilości sztuk. Nasz sukces opiera się na naszej wiedzy na temat wymagań i charakteru terminów promocyjnych i marketingowych. Dlatego zawsze zapewniamy, że każde zamówienie jest dostarczane na czas.Zapytanie