Lekki wózek inwalidzki z podwójnym hamulcem

Lekki wózek inwalidzki z podwójnym hamulcem

Lekki podwójny hamulec LK801C3 jest bardzo popularny na rynkach amerykańskim i europejskim. Rama ze stali malowanej proszkowo w kolorze srebrnym. Konstrukcja podwójnych hamulców i podwójna krzyżownica jest bezpieczniejsza dla osób starszych i niepełnosprawnych.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Opis produktów

Lekki podwójny hamulec LK801C3 jest bardzo popularny na rynkach amerykańskim i europejskim. Rama ze stali malowanej proszkowo w kolorze srebrnym. Konstrukcja podwójnych hamulców i podwójna krzyżownica jest bezpieczniejsza dla osób starszych i niepełnosprawnych. Przednie i tylne koła są solidnymi oponami, aby uczynić je bardziej gładkimi na ziemi. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat ISO13485 i certyfikat CE, posiadamy profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju oraz zespół obsługi posprzedażnej. możesz mieć pewność, że kupisz.


Szczegóły Produktu:

Lekkie podwójne hamulce dla wózków LK801C3:

lightweight dual brakes.png

Poduszka siedziska z tkaniny Oxford

bardziej miękkie siedzisko, wygodne

Podłokietniki ABS: ABS antypoślizgowe podłokietniki,

więcej Ochrony

dual brakes manual wheelchair.png

Hamulec tylnego koła: łatwa do kontrolowania prędkość

i parking, bezpieczny bieg na szosie

lightweight brakes wheelchair.png Hamulec ręczny: podwójna ochrona bezpieczeństwa
lekki hamulec ręczny wheelchair.png

8-calowe, solidne przednie koło,

Obrót o 360 stopni,

jazda płynna


Specyfikacja produktu:

Opis towaru

Ręczny składany wózek inwalidzki

Model

LK-801C3

Oryginalne miejsce

TIANJIN LINKANG

Przednie koło

8 "solidnych opon

Odpowiednie do

Starsi ludzie i niepełnosprawni

Tylne koło

24-calowe pełne opony

Cała klatka

Srebro malowane proszkowo

Szerokość siedziska

43 cm

Przednie widły

Czarny lakierowany proszkowo

Wysokość siedzenia

43 cm

Krzyż Brace

Srebro malowane proszkowo

północny zachód

15 kg

Pedały

Srebro malowane proszkowo

GW

17 kg


Kwalifikacje produktu:

najlepszy wózek inwalidzki z CE.jpg 


Jak wybrać naukowy wózek inwalidzki dla starszego:

Osoby w podeszłym wieku mogą doświadczać dysfunkcji kończyn dolnych i trudności z chodzeniem z powodu zanikania ich funkcji fizycznych, które poważnie wpływają na życie i działania społeczne osób starszych. Kup wózek inwalidzki nie jest tym wyższa cena, im drożej, tym lepiej, najważniejsze dla siebie. Wybranie niewłaściwego wózka inwalidzkiego nie tylko spowoduje straty ekonomiczne, ale także zaszkodzi ciału.

Dlatego przy zakupie wózka inwalidzkiego najlepiej jest korzystać z profesjonalnych instytucji, pod oceną i wskazówkami profesjonalistów, wybrać odpowiedni stan fizyczny wózków inwalidzkich.


szerokość siedziska

Starsi ludzie siedzą na wózku inwalidzkim, pomiędzy tymi dwoma udami i poręczami powinno być 2,5-4 cm.


długość siedziska

Prawidłowa długość jest po starszych usiąść, przednia krawędź poduszki 6,5 cm za kolano, około 4 palców szerokości. Jeśli siedzenie jest zbyt długie, wytrzyma kolano, ucisk naczyń krwionośnych i tkanki nerwowej i będzie nosić skórę. Jeśli siedzenie jest zbyt krótkie, zwiększy to nacisk na pośladki, powodując dyskomfort, ból, uszkodzenie tkanek miękkich i odleżyny.


Wysokość oparcia

W normalnych warunkach górna krawędź oparcia powinna wynosić około 10 cm w okolicy pachowej, około szerokości palca. Im niższe oparcie, tym większa górna część ciała i zasięg działania ramion, tym wygodniejsze są czynności funkcjonalne, ale powierzchnia podparcia jest niewielka, co wpływa na gładkość ciała.


Wysokość podłokietnika

W przypadku przywodzenia ramion przedramię umieszcza się z tyłu podłokietnika, a zgięcie łokcia wynosi około 90 stopni. Takich jak poręcze zbyt wysokie, zmęczone ramiona łatwe do promowania obręczy koła łatwo powodują otarcia górnej części ramienia. Gdy poręcz jest zbyt niska, prowadzenie wózka powoduje, że ramię pochyla się do przodu, powodując zrzucanie się ciała z wózka inwalidzkiego. Długotrwałe korzystanie z wózka w pozycji do przodu może spowodować deformację kręgosłupa i ucisk klatki piersiowej, powodując trudności w oddychaniu.

wysokość siedziska i pedału

Siedzisko i wysokość pedału są skoordynowane ze sobą, jeśli siedzenie jest wysokie, pedał jest stosunkowo niski, podczas gdy pedał jest wysoki. W normalnych warunkach osoby starsze siedzące na wózku inwalidzkim w dolnych kończynach na pedałach, a następnie na dolnej części uda 1/3 przed przednią krawędzią około 4 cm.


poduszka

Aby seniorzy czuli się komfortowo na wózku inwalidzkim i zapobiegali odleżynom, poduszki siedzenia powinny być umieszczone na siedzeniu wózka inwalidzkiego, a poduszka może rozkładać nacisk pośladków. Typowe poduszki mają gumową piankę i nadmuchiwane poduszki.


Nasze usługi:

1. Mamy najlepszą osobę do sprzedaży, aby odpowiedzieć w ciągu 24 godzin!

2. Doskonałe usługi posprzedażne mogą również zapewnić!

3.OEM i ODM są również dostępne! Takie jak logo, naklejki itp.

4. Kolejność próbkowania

5. Nasza oferta produktów różni się od ręcznego wózka inwalidzkiego do wózka elektrycznego, dzięki czemu można znaleźć dowolne produkty, które lubisz!

elektryczny wózek inwalidzki.png 


Hot Tags: lekki wózek z podwójnymi hamulcami, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tanie, najlepsze

Zapytanie

You Might Also Like