Niepneumatyczny przenośny ultralekki wózek inwalidzki

Niepneumatyczny przenośny ultralekki wózek inwalidzki

Zgodnie ze standardowym testem 5.7.1 GB13800-2009, ręczny napęd na wszystkie koła przy odległości hamowania wózka inwalidzkiego nie powinien być większy niż 1,5 m .Statyczna stabilność: wzdłużna do przodu: p 10 °, pionowa odchylenie z tyłu: p 10 °, rolka lub 15 °.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Osiągi wózków inwalidzkich:


1. Różne funkcje zamontowanego wózka inwalidzkiego powinny być normalnie używane zgodnie z instrukcją producenta, wszystkie obracające się i ruchome części powinny być jednorodne, elastyczne, odpowiednie prześwity, nie mogą się wiązać ani zwisać.
2. Obręcz wózka inwalidzkiego (okrąg) musi odpowiadać warunkom QB1802, szprychy i żeńskie spełniają warunki QB / T1888, opony powinny być zgodne z GB / T1702 lub przepisami GB / T10824.


Szczegółowe zdjęciaSkładane wózki inwalidzkie powinny być zmniejszone, elastyczne i mogą nie być zbyt luźne lub zbyt ciasne.

produkt składa się z ramy, oparcia fotela, poduszki siedzenia, przedniego koła, tylnego koła, hamulca, wciśniętego pedału.
Opis:

fabryka wózków inwalidzkich zainstalowana w dobrym stanie, użytkownik jest używany przez manipulowanie wózkiem inwalidzkim, użytkownik nie powinien przekraczać wagi 90 kg. Wózek inwalidzki powinien być w temperaturze 5 ~ 40 , wilgotność względna z 0 ~ 80% środowiska, ciśnienie opon w oponach ciśnienie w zakresie od 430 kPa do 450 kPa.


GŁÓWNE WYMIARY I PARAMETRY:
1. Wymiary gabarytowe: długość: 1000 mm; Całkowita szerokość: 670 mm; Całkowita wysokość: 880 mm;
2. Szerokość składana: 260 mm;
3. Szerokość siedziska: 450 mm;
4. Głębokość siedziska: 245 mm;
5. Siedzisko wysoko nad ziemią (z przodu): 460 mm;
6. Wysokość podłokietnika: 685 mm;
7. Odległość między podłokietnikiem: 460 mm;
Z tyłu o wysokości krzesła: 420 mm;
9. Stopa trzymana wysoko nad ziemią: 240 mm;
10. Jakość: 16 kg;
11. Najwyższa jakość konsumenta: 90 kg;
12. Specyfikacja przedniego koła: 170 mm;
13. Specyfikacja tylnego koła: 610 mm.OGŁOSZENIE:
1. Gdy wózek inwalidzki, przytrzymując po prostu dwa uchwyty po obu stronach otwieranego do wewnątrz uchwytu, siła może zostać zmniejszona ręcznie. Kiedy lub na wózku inwalidzkim, powinien najpierw obrócić pedał nożny, a następnie przynieść go ręcznie, aby poduszka na środku wózka inwalidzkiego stała.
2. Wózek inwalidzki nadaje się do użytku w płaskiej powierzchni sypialni, maksymalne obciążenie 90 kg.
3. Użytkownik, który pcha wózek inwalidzki, powinien poruszać się ze stałą prędkością.SERWIS POGWARANCYJNY:
Pod warunkiem przestrzegania zasad przechowywania i użytkowania firma udziela bezpłatnej gwarancji w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu, gdy produkt nie działa (części do spawania w ramie w ciągu roku). Nie będą odpowiednie opłaty za materiały więcej niż okres gwarancji. Nie rozwiązuj samodzielnie, jeśli wystąpi jakiś problem, skontaktuj się z producentem, który będzie odpowiedzialny za konserwację.Zapytanie