Pneumatyczne opony tylne Kompaktowy wózek inwalidzki

Pneumatyczne opony tylne Kompaktowy wózek inwalidzki

Ten kompaktowy wózek inwalidzki o ultralekkiej wadze, z wysokiej jakości ognioodporną, oddychaną tapicerką nylonową, pasem bezpieczeństwa dołączonym do każdego komputera, wytrzymałymi osłonami bocznymi, regulowaną wysokością podnóżek, a także hamulcami kół push-to-lock.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wprowadzenie produktu

Kompaktowy wózek inwalidzki Ultralightweight jest łatwy do podnoszenia, a jego niewielkie rozmiary sprawiają, że idealnie nadaje się do podróży. Ważące zaledwie 24 funty krzesło jest łatwe do przechowywania i transportu. Krzesło składa się w dół jak standardowy wózek inwalidzki, a podnóżki również składają się, aby wózek inwalidzki był jeszcze bardziej kompaktowy. Tylne hamulce opony zwiększyły komfort i bezpieczeństwo.


Szczegóły produktu

nylon cushion manual wheelchair.png

Niezwykle lekka, wytrzymała stalowa rama,

antykorozyjne i krótkie spojrzenie.

nylon cushion lightweight wheelchair.png
  • Wysokiej jakości ognioodporna, oddychająca tapicerka nylonowa.


nylon cushion collapsible wheelchair.png

Podłokietniki do biurka, nieusuwalne, gąbkowe podkładki są bardzo miękkie i wygodne.

nylon cushion disabled wheelchair.png

Podnóżki z paskiem na nogi z rzepem.

nylon cushion protable wheelchair.png
  • 8"płaskie wolne kółka przednie

  • 24-krotne, wolne koła tylne z białymi niedyskrygującymi oponami poliuretanowymi.
ProdukcjaTSpecyfikacji

QQ截图20171030154821.png 


ProduktuFunkcje

Nylonowa poduszka lekki wózek inwalidzki ma najnowocześniejszą konstrukcję ze składaniem dla zaawansowanej wszechstronności i prostego transportu. 18-osobowa siedzisko jest ergonomicznie wykonane dla komfortu, aby niezależna mobilność była łatwa i przyjemna. Opony wykonane z litej gumy i zamontowane na kołach kompozytowych zapewniają niezmiennie płynną jazdę i są wyposażone w funkcję push-to-lock, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Elegancka czarnosproszkowalna rama jest wykończona trwałą stalą, która jest odporna na pęknięcia i odpryski. Czarna klamra krzyżowa i tapicerka nylonowego siedzenia są solidne, lekkie i nieobsługiwają konserwacji do czyszczenia.


Profil firmy

Linkang Medical to przedsiębiorstwo produkujące i handlowe, specjalizujące się w produktach rehabilitacyjnych , Produktach Szpitalnych & Healthcare Prodcuts' Manufacturing & Sourcing. Dzięki dokładnemu pozycjonowaniu produktów i usług, profesjonalnemu zespołowi operacyjnemu i wysokiej jakości dostawom produktów, aby zapewnić najlepsze opłacalne sprzęty i usługi medyczne dla globalnych nabywców usług medycznych i opieki zdrowotnej. mamy nadzieję, że Linkang Medical będzie twoim najbardziej lojalnym partnerem w Chinach.


Hot Tags: pneumatyczne tylne opony kompaktowy wózek inwalidzki, Chiny, Foshan, fabryka, dostawców, tanie, najlepsze

Zapytanie

You Might Also Like