Podróżny przenośny ultralekki wózek inwalidzki

Podróżny przenośny ultralekki wózek inwalidzki

Zgodnie z normą 5.7.1 GB13800-2009, ręczny napęd na cztery koła na drodze hamowania na wózku inwalidzkim nie powinien być większy niż 1,5 m.Stabilność statyczna: wzdłużna do przodu: p 10 °, pionowe odchylenie do tyłu: p 10 °, roll lub 15 °.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Osiągi na wózku inwalidzkim:


Różne funkcje zmontowanego wózka inwalidzkiego powinny być używane normalnie zgodnie z instrukcją producenta, wszystkie obracające się i ruchowe części powinny być jednolitym ruchem, elastycznym, odpowiednim luzem, nie mogą być wiążące lub luźne.

Zdjęcia szczegółoweSkładane wózki inwalidzkie powinny być zmniejszone, elastyczne i nie mogą być zbyt luźne lub zbyt ciasne.

produkt składa się z ramy, tylnej części krzesła, poduszki siedzenia, przedniego koła, tylnego koła, hamulca, pedału.
Opis:

wózek inwalidzki zainstalowany w dobrym stanie, użytkownik jest używany przez manipulację wózkiem inwalidzkim, użytkownik nie powinien przekraczać 90 kg wagi. Wózek inwalidzki powinien być w temperaturze 5 ~ 40, wilgotność względna z 0 ~ 80% środowiska, zakres ciśnienia ciśnienia w oponach na wózku inwalidzkim 430 kpa do 450 kpa.


GŁÓWNE WYMIARY & PARAMETRY:
1. Wymiary całkowite: długość: 1000 mm; Całkowita szerokość: 670 mm; Całkowita wysokość: 880 mm;
2. Szerokość składania: 260 mm;
3. Szerokość siedziska: 450 mm;
4. Głębokość siedzenia: 245 mm;
5. Siedzenie wysoko od podłoża (z przodu): 460 mm;
6. Wysokość podłokietnika: 685 mm;
7. Odległość między podłokietnikiem: 460 mm;
Z tyłu krzesła wysokość: 420 mm;
9. Stopa trzyma się wysoko od podłoża: 240 mm;
10. Jakość: 16 kg;
11. Największa jakość dla konsumentów: 90 kg;
12. Specyfikacja przedniego koła: 170 mm;
13. Specyfikacja tylnego koła: 610 mm.Zauważyć:
1. Kiedy wózek inwalidzki, po prostu trzymając dwa uchwyty po obu stronach wewnątrz ciągnąć otwarte, a następnie siła może być w dół ręcznie. Kiedy do lub ograniczone do wózka inwalidzkiego, należy pedał pedału obrotu, aby złożyć najpierw, a następnie przyniósł ręcznie może zrobić poduszkę siedzenia na środku wózka inwalidzkiego.
2. Wózek inwalidzki nadaje się do użytku w sypialni płaskiej powierzchni, maksymalne obciążenie 90 kg.
3. Użytkownik do pchania wózka inwalidzkiego, proszę poruszać się ze stałą prędkością.SERWIS POSPRZEDAŻNY:
Pod warunkiem przestrzegania zasad przechowywania i użytkowania, firma zapewnia bezpłatną gwarancję w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu, gdy produkt nie działa (części spawalnicze ramy w roku). Będą odpowiednie opłaty materiałowe więcej niż okres gwarancji. Nie rozwiązuj samodzielnie, jeśli wystąpi jakiś problem, skontaktuj się z producentem, który jest odpowiedzialny za konserwację.Hot Tags: podróż przenośny ultralekki wózek inwalidzki, Chiny, Foshan, fabryka, dostawcy, tani, najlepszy

Zapytanie

You Might Also Like